TEA Koolisõnastik. Eesti-inglise + CD-ROM E-raamat


TEA Koolisõnastik. Eesti-inglise + CD-ROM -  pdf epub

PRICE: FREE

TEAVE

KEEL: EESTI
AJALUGU: 2006
KIRJUTAJA:
ISBN: 9789985714898
VORM: PDF EPUB MOBI TXT
Faili suurus: 7,70

SELGITUS:

¤ ca 15 000 mahukat sõnaartiklit¤ sisaldab koolisõnavara¤ palju näiteid ja väljendeid¤ temaatilised illustratsioonid¤ rikkalik lisaosa:Tegusõnade pööramine olevikus ja minevikus, ebareeglipärased tegusõnad, tegusõnade be ja have pööramine;nimisõnade mitmuse moodustamine, loendamatud ja loendatavad nimisõnad;omadussõnade võrdlusastmed, ebareeglipärased omadussõnad;asesõnad; põhi-ja järgarvsõnad;riigid, rahvad ja keeled, aastaajad, kuud, nädalapäevad, Inglismaa pühad jpmEesti-inglise koolisõnastik on TEA kirjastuse sõnaraamat, mille peamine sihtgrupp on vastavat võõrkeelt õppiv koolilaps põhikoolist kuni gümnaasiumini.Sõnastik on lihtsa ja selge ülesehitusega, iga märksõna juures on väljendid ja kasutusnäited. Sõnastikku kasutades on õpilasel kohe arusaadav, kuidas ja millises kontekstis seda sõnavara kasutada.Sõnastiku põhiossa on lisatud keelekommentaarid, mis annavad lisainfot keelekasutuse ja grammatika kohta. Ingliskeelseid vastete puhul on silmas peetud sõnavara, mida koolis kasutatakse, lisa-ja kõrvaltähendusi pole antud, et mitte koormata õpilast liigse infoga.Lisaosa eesmärk on olla lihtsalt kasutatav käsiraamat, mis annab õpilasele võimaluse leida kõik ühest kohast, ülesehitusel esitatud tabelite kujul ja selgelt haaratavalt.

...ea.ee või postiaadressil 10118 Tallinn, Liivalaia 28 ... Proposed Estonian profile - A language learners' forum ... . Õigesti ... TEA koolisõnastike sarjas on ilmunud ühek-sa raamatut: Inglise-ees-ti, Eesti-inglise, Inglise-vene, Vene-eesti, Prant-suse-eesti, Saksa-eesti, Eesti-saksa ja Eesti keele koolisõnastik ning Kooli-võõrsõnastik. Hetkel on toimetamisjärgus Eesti-vene koolisõnastik ja Eesti-prantsuse koolisõ-nastik. lased ka interaktiivse CD-ROM-i, mis TEA TOP 2007 TEA laste- ja noorteentsüklopee-dia 1. köide TEA laste- ja noorteentsüklopee-dia 2. köi ... EESTI-INGLISE KOOLISÕNASTIK +CD: - Raamat | Rahva Raamat ... . köide TEA laste- ja noorteentsüklopee-dia 2. köide Suur perenaise käsiraamat Eesti-inglise rahvasõnaraamat Maailma lühiajalugu TEA taskuentsüklopeedia Kukeaabitsa kirjavihik Kukeaabitsa numbrivihik Inglise-eesti koolisõnastik + CD-ROM Eesti-inglise koolisõnastik + CD-ROM Kas TEAte? TEA Koolisõnastik. Eesti keel + CD-ROM TEA eesti keele koolisõnastik õpetab eesti keele kasutamist ning pakub igakülgset abi nii õppijale kui ka õpetajale. ... Eesti-inglise +CD-ROM 543 lk ... 62 TEA Kirjastus Koolisõnastik. Inglise-eesti. +CD-ROM 2 357 TEA Kirjastus Aimekirjandus 63 HarperCollins Publishers Ltd Inglise keele taskugrammatika 2 356 TEA Kirjastus Aimekirjandus 64 Jonathan Elphick ja John Woodward Linnud 2 350 Tänapäev Aimekirjandus 65 Berlitz Publishing Berlitzi vestmik. Hispaania keel 2 338 TEA Kirjastus Aimekirjandus 17) TEA koolisõnastik eesti keel + CD-ROM ["TEA School Dictionary for Estonian"] - This is a handy monolingual Estonian dictionary and costs about 25€. - It is very useful for a student in that it shows the declensional or conjugational information of every entry where applicable. 15) TEA koolisõnastik eesti keel + CD-ROM ["TEA School Dictionary for Estonian"] - This is a handy monolingual Estonian dictionary and costs about $35 US. - It is very useful for a student in that it shows the declensional or conjugational information of every entry where applicable.

Here, I present to you some of the best Estonian POP compositions of all times (in my opinion, of course) with lyrics attached. ...