Meisterdame paberist E-raamat


Meisterdame paberist -  pdf epub

PRICE: FREE

TEAVE

KEEL: EESTI
AJALUGU: 2001
KIRJUTAJA:
ISBN: 9789985533666
VORM: PDF EPUB MOBI TXT
Faili suurus: 4,47

SELGITUS:

Siin raamatus õpetatakse, kuidas valmistada paberist ehteid, kotte, karpe, piltidega lauamängu, lauakaunistusi, kirjapabereid ja -ümbrikke, pildiraame ning vanikuid peoruumi kaunistamiseks.

...erdajatele ja nende juhendajatele. Siit leiad kunsti- ja käsitöid, mis on valminud 5-12 aastaste laste poolt ... Kuidas meisterdada paberist mänguasju lastele (lennukid ... ... .
HEAD MEISTERDAMIST! reede, 17. juuni 2011. Paberist lilled Sildid: emadepäev, kevad, kingitus, lilled, meisterdamine, suvi 18. sajandil, kui paber oli veel luksuskaup, oli paberist kunstkäsitöö kõrgklassi daamide ajaviiteks. Tänapäeval on ruumiliste paberpiltide tegemine üha enam populaarsust koguv tegevus just tänu oma lihtsusele ja kättesaadavusele. Vaja läheb: 1 A4 suuruses paberit, kääre, kleeplinti, pliiatsit. Võta ette A4 paber ja voldi see ruuduks ... meisterdamine - Höp ... . Vaja läheb: 1 A4 suuruses paberit, kääre, kleeplinti, pliiatsit. Võta ette A4 paber ja voldi see ruuduks. Eemalda üleliigne paberiserv. Voldi nurgad ruudu keskele kokku. Keera ruut ümber ja voldi veelkord nurgad keskele kokku. Lihtsad ja juba väiksena läbiproovitud jõuluehted on on paberist lõigatud lumehelbed. Siin videoõpetus kuida lihtsalt ja kiirelt valmistada ruumiline lumehelves. Link Twitterisse Lugemismängud 5-7aastastele lastele Skype´is (2) Algusaeg: 31. Märts 2020. PABERITÖID 1. Geomeetriliste kujunditega töö 2. Hiir 3. Hiired juustus 4. Järjehoidjad 5. Järjehoidjalind 6. Jõuluingel Paberist meisterdamise vastu on koolieelses eas lapsel loomulik huvi, kasutame seda lapse arendamiseks. Käelise tegevuse läbiviimiseks läheb vaja läbimõeldud tööjuhiseid, oskust valida õiged materjalid. Loovad tegevused võimaldavad kaasata teiste ainete tundmaõppimist. Oma meisterdustes püüame võimalikult palju kasutada taaskasutatavat materjali. Siit leiab ideid, mida meisterdada paberr...